طراحی وب سایت در اهواز
طراحی وب - وب سایت در اهواز
طراحی وب سایت در اهواز
طراحی وب سایت در اهواز
طراحی وب سایت در اهواز

طراحی وب سایت

طراحی سایت و پورتال ، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت وب سایت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای “ طراحی سایت ” یا پورتال صورت می پذیرد. در طراحی سایت و پورتال، از نرم افزار سما به عنوان سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می شود که متشکل از ماژولهایی است که مشتری با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد.
واحد طراحی وب شرکت رادفان با بیش از پنج سال سابقه در “طراحی وب سایت” ها و پورتال های اطلاع رسانی مجری پروژه های بزرگی بوده است. از جمله راه حل های واحد طراحی وب شرکت رادفان در طراحی سایت و راه اندازی پورتال ها، راه حل مبتنی بر نرم نرم افزار سما (سامانه مدیریت اطلاعات سما) است. سما با بهره مندی از تجربه سه ساله در ساخت و نگهداری و پشتیبانی به عنوان نرم افزار کنترل محتوا و نگهداری بسیاری از وب سایت ها و پورتال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از نقاط قوت سما در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z در طی دو سال در رادفان صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد) را ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به شرح موارد ذیل خواهیم پرداخت.

نحوه کار وب سایت: ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت رادفان فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم افزار مدیریت محتوای – CMS – سما طراحی و پیاده سازی می گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت (طراحی وب) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است. مجوز دسترسی به سامانه مدیریت محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن کسب و کار و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می تواند از دسترسی به مدیریت محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه های خود صرفه جویی نماید.

طراحی و نصب رابط گرافیکی وب سایت:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی وب سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، رادفان روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است. در روال رادفان متناسب با نوع کسب و کار مشتری، ۱ تا ۳ طرح گرافیکی بوسیله “وب گرافیستهای” شرکت آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی رادفان ارجاع می گردد.
در واحد برنامه سازی طرح گرافیک وب سایت جهت نصب در نرم افزار مدیریت پویای وب سایت برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد. در نهایت اطلاعات مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب “وب هاستینگ” انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین، کار طراحی سایت ( طراحی وب ) و راه اندازی آن به پایان می رسد.

طراحی پرتال‌های سازمانی:

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه های مختلف سبب رویکرد مدیران به بهره برداری از مزایای کاربردی آن شده است. اغلب سازمانها و شرکت های بزرگ (دولتی و خصوصی)، برای معرفی خدمات و رشد و توسعه سازمانی نیاز به انتشار صحیح مطالب درون سازمانی و برون سازمانی بر روی یک پورتال مرکزی خواهند داشت.
در اکثر مواقع مفهوم پورتال با وب سایت اشتباه گرفته می شود اما باید توجه نمود که پورتال مفهومی بسیار فراتر و گسترده تر از وب سایت دارد. این سوء تعبیر بیشتر به این خاطر بوجود می آید که یک پورتال از طریق وب نیز قابلیت تعامل با کاربران و پرسنل مختلف را دارد. ولی در واقع یک پورتال ، درگاه ، دروازه یا مکانی است که اطلاعات ، اسناد و امور مهم اعم از اطلاعات و اسناد درون سازمان و سازمانهای مرتبط را بصورت یکپارچه ، سازماندهی و مدیریت می نماید و امکان ثبت و تغییر و مدیریت اطلاعات ، اسناد ، پرسنل و کاربران را بصورتی جامع و به روشهای مختلف تحت وب و تحت شبکه های گوناگون دیگری مانند شبکه های اینترانت و… فراهم می نماید.
همچنین یکی از قابلیتهای ویژه و اساسی پورتال ها، امکان ارتقاء و گسترش بر اساس نیازهای سازمان است یعنی یک پورتال این قابلیت را دارد که شبیه یک مادر بورد پیشرفته کامپیوتر عمل نماید و کلیه بخش ها و امکانات آن با توجه به نیازهای سازمان در طول زمان قابل گسترش و ویژه سازی باشد. بطوریکه قابلیتها و امکانات جدید بصورت برنامه های جانبی و ماژول برای سیستم ساخته شده و قابل راه اندازی بر روی آن باشند.
همچنین قابلیت یکپارچه سازی پورتال یکی از ویژگیهای اساسی پورتال می باشد که در واقع یک پورتال اطلاعات، اسناد و سرویسهای منابع مختلف را کنار یکدیگر بصورت یکپارچه قرار داده و تحت یک طرح ویژه و امنیتی ارائه می نماید که این ویژگی نه تنها کلیه منابع یک سازمان را به هم پیوند می دهد بلکه اطلاعات و اسناد بین سازمانها و نهادهای مختلف را نیز می تواند بصورت یکپارچه سازماندهی نماید. و هدف نهائی از راه اندازی پورتال تعامل میان مدیران و کارمندان و مشتریان یا کاربران و جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع و از سوی دیگر فراهم کردن امکان مدیریت متمرکز در سازمان برای مدیران و معاونان مؤسسات و سازمان ها می باشد.

از ویژگی های پورتال های طراحی شده توسط رادفان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

مدیریت کاربران

امکان سطوح دسترسی کاربران

مدیریت منو ها و زیر منو ها

مدیریت صفحات با استفاده از ماژول صفحه ساز

مدیریت اخبار

مدیریت مقالات و گروه مقالات

ماژول RSS

گالری تصاویر

مدیریت محصولات

سیستم ارسال پیامک

امکان ارسال ایمیل

تبلیغات

ویرایشگر قوی متن با امکان با قابلیت نمایش تصویر و …

سیستم نظر سنجی

قرارداد و نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت:

روند تهیه و تنظیم یک قرارداد در رادفان به این صورت می باشد که، ابتدا پیش فاکتور و نمونه قرارداد برحسب نیاز و درخواست مشتری برای ایشان تنظیم و ارسال می گردد. پس از آن، همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نموده و آن را در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری به امضاء طرفین می رسانند.
پس از انجام موارد فوق واحد طراحی وب شرکت بر اساس برنامه زمان بندی مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام کار اقدام می نماید. در قرارداد طراحی وب و نصب سیستم مدیریت محتوا و پورتال، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات وب سایت، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی از محصول، شرایط گارانتی خدمات و همچنین جریمه تاخیر در تحویل کار پیش بینی و قید شده است. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد به شرح ذیل می باشد:

70 درصد از مبلغ کل به صورت پیش پرداخت

30 درصد از مبلغ کل پس از تکمیل موضوع قرارداد و تایید مشتری

ورود اطلاعات اولیه وب سایت:

با توجه به سرویس انتخابی طراحی وب، هر یک از سایت های طراحی شده بنا به شرایط ذکر شده در قرارداد خود می توانند از سرویس ورود اطلاعات اولیه (Data Entry) استفاده کنند. این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه ایجاد وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند. رادفان از اولین شرکت های طراحی وب سایت در اهواز با بیش از 7 سال سابقه فعالیت حرفه ای در امر طراحی سایت در اهواز و بهینه سازی وب سایت در اهواز می باشد. چنانچه نیاز به مشاوره دارید یا احساس میکنید ابهامی برای شما وجود دارد؛ تکمیل فرم درخواست مشاوره رایگان اولین گام است.

طراحی وب سایت در اهواز
Rated 5/5 based on 213 reviews

گواهینامه گواهینامه ISO-27001 طراحی وب سایت در اهواز

گواهینامه ISO-27001

شرکت موفق به کسب گواهینامه استاندارد از موسسه بین المللی Nobel آلمان شده است.

نماد اعتماد الکترونیک طراحی وب سایت در اهواز

نماد اعتماد الکترونیک

نشانه ای است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه صلاحیت به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
در حال حاضر نماد دائم دوستاره بالاترین سطح آن است و رادفان یکی از معدود شرکت‌های هاستینگی است که با تلاش‌های مستمر موفق به اخذ آن شده‌ است تا مهر تاییدی بر ارائه بهتر خدمات هاستینگ به مشتریان باشد.

توجه: این نماد در شرکت رادفان قابل اعتبار سنجی می باشد. ضمنا با مراجعه به وب سایت نماد اعتماد الکترونیک خواهید توانست با جستجوی رادفان نیز از وضعیت اعتبار نماد مطلع گردید.

رادفان، سوابق و اطلاعات

رادفان | راه حل های مجازی سازی و اتوماسیون رادفان با 7 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی وب در اهواز و 4 سال سابقه تدریس عمومی و خصوصی علوم و فنون طراحی صفحات وب و انجام بیش از 350 پروژه موفق وب فارسی در اهواز و دیگر شهر های ایران، در زمینه ارائه خدمات حرفه ای طراحی رابط کاربری و موبایل UI، طراحی و تحلیل تجربه کاربری UX و پیاده سازی وب سایت ها توسط سیستم های این شرکت فعالیت دارد.

  • 32223520 - 061
  • info [at] radfan [dot] net

آدرس: اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین آزادگان و نظامی، روبروی پاساژ سلمان فارسی، ساختمان کارون طبقه سوم واحد 3

طراحی وب سایت در اهواز
رادفان | راه حل‌های مجازی سازی و اتوماسیون

طراحی وب سایت | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب | ثبت دامنه | درباره ما | اطلاعات تماس