شرکت رادفان، سوابق و اطلاعات
شرکت رادفان، سوابق و اطلاعات
طراحی وب سایت در اهواز
شرکت رادفان، سوابق و اطلاعات
شرکت رادفان، سوابق و اطلاعات

شرکت رادفان، سوابق و اطلاعات

رادفان | ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت

شرکت رادفان در سال 1386 با هدف فعالیت در عرصه طراحی وب سایت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه ، تجارت الکترونیک و حوزه های نرم افزاری در شهر اهواز پا به عرصه وجود نهاد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای جوان، خلاق و با توکل بر اراده الهی در سال 1387 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وب خود را راه اندازی کرد.
در این گذار، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد، از این رو برآن شدیم تا با راه اندازی سرویس‌های مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فناوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، افتخار ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی را از آن خود کنیم و با هدف توسعه این سرویس‌ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر داریم.

در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت ، طراحی سایت و پورتال از نرم افزار مدیریت محتوای سما به عنوان بهینه سازی وب سایت و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نماید که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد. علاوه بر خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت٬ رادفان نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی (Domain) است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه ، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است.

شرکت رادفان خدمات هاست (Hosting) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست (Hosting) در این دو سیستم عامل می باشد. به علاوه این شرکت مشاور شرکت های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی و برنامه های کاربردی آنها است.
بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه رادفان تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

رادفــــــــــــان

راه حل های مجازی سازی و اتوماسیون

اطلاعات تماس

پست الکترونیکی: روابط عمومی: info [at] radfan [dot] net
واحد فروش: sales[at] radfan [dot] net
واحد پشتیبانی هاستینگ: support [at] radfan [dot] net
واحد مالی: payment [at] radfan [dot] net
تلفن: 3520 3222 61 98+ || 0952 600 215 1+
- در ضمن به اطلاع می رسد برای بهبود کیفیت پاسخ دهی کلیه مکالمات ضبط می گردد.
ساعات پاسخ دهی تلفنی: روزهای شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00
روز پنج شنبه 10 الی 14
جمعه و سایر تعطیلات 12 الی 17
تلفکس: 3520 3222 61 98+
نشانی: ایران، خوزستان، اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین آزادگان و نظامی، روبروی پاساژ سلمان فارسی، ساختمان کارون، طبقه سوم واحد 3
کد پستی: 6193985937

شرکت رادفان | ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت در اهواز
Rated 5/5 based on 125 reviews

گواهینامه گواهینامه ISO-27001 طراحی وب سایت در اهواز

گواهینامه ISO-27001

شرکت موفق به کسب گواهینامه استاندارد از موسسه بین المللی Nobel آلمان شده است.

نماد اعتماد الکترونیک طراحی وب سایت در اهواز

نماد اعتماد الکترونیک

نشانه ای است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه صلاحیت به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
در حال حاضر نماد دائم دوستاره بالاترین سطح آن است و رادفان یکی از معدود شرکت‌های هاستینگی است که با تلاش‌های مستمر موفق به اخذ آن شده‌ است تا مهر تاییدی بر ارائه بهتر خدمات هاستینگ به مشتریان باشد.

توجه: این نماد در شرکت رادفان قابل اعتبار سنجی می باشد. ضمنا با مراجعه به وب سایت نماد اعتماد الکترونیک خواهید توانست با جستجوی رادفان نیز از وضعیت اعتبار نماد مطلع گردید.

رادفان، سوابق و اطلاعات

رادفان | راه حل های مجازی سازی و اتوماسیون رادفان با 7 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی وب در اهواز و 4 سال سابقه تدریس عمومی و خصوصی علوم و فنون طراحی صفحات وب و انجام بیش از 350 پروژه موفق وب فارسی در اهواز و دیگر شهر های ایران، در زمینه ارائه خدمات حرفه ای طراحی رابط کاربری و موبایل UI، طراحی و تحلیل تجربه کاربری UX و پیاده سازی وب سایت ها توسط سیستم های این شرکت فعالیت دارد.

  • 32223520 - 061
  • info [at] radfan [dot] net

آدرس: اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین آزادگان و نظامی، روبروی پاساژ سلمان فارسی، ساختمان کارون طبقه سوم واحد 3

طراحی وب سایت در اهواز
رادفان | راه حل‌های مجازی سازی و اتوماسیون

طراحی وب سایت | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب | ثبت دامنه | درباره ما | اطلاعات تماس